Zamówienia publiczne

Biuletyn Informacji Publicznej Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii

herb województwa warmińsko-mazurskiego Biuletyn Informacji Publicznej Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii
logo bip gov
Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

#Data ogłoszeniaTytułNumer zamówieniaStatus
 
103-09-2026ZAPYTANIE O INFORMCJĘ pt. Rozbudowa i modernizacja infrastruktury bezpieczeństwa teleinformatycznego Zamawiającego poprzez usługę rozszerzenia funkcjonalności posiadanych systemów bezpieczeństwa, dostawę urządzeń oraz dostawę systemu klasy Deception.W trakcie
225-08-2026ZAPYTANIE O INFORMCJĘ pt. Dostawa oprogramowaniaZakończone
325-08-2026ZAPYTANIE O INFORMCJĘ pt. Dostawa oprogramowaniaZakończone
418-08-2026Zapytanie ofertowe - Usługa naprawy klimatyzatorów oraz usługa wymiany i montażu nowych zestawów w obiektach Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.O-ZP.253.138.2026W trakcie
511-08-2026Zapytanie ofertowe - Usługa naprawy klimatyzatorów oraz usługa wymiany i montażu nowych zestawów w obiektach Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.O-ZP.253.138.2026Zakończone
611-08-2026Zapytanie ofertowe pt. Dostawa oleju opałowego do nieruchomości zlokalizowanej w Olsztynie przy ul. Kopernika 46.O-ZP.253.135.2026W trakcie
723-07-2026ZAPYTANIE O INFORMACJĘ pt. Usługa wykonania przeglądów systemów zabezpieczeń w obiektach Regionalnej Sieci Szerokopasmowej województwa Warmińsko-Mazurskiego.Rozstrzygnięte
823-07-2026Zapytanie o informację - Usługa naprawy klimatyzatorów oraz usługa wymiany i montażu nowych zestawów w obiektach Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.W trakcie
920-07-2026Zapytanie o informację pt. Dostawa usługi odnowienia wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego systemu Nokia WS-NOC 24.12.O-ZP.45.26.2026Zakończone
1016-07-2026Zapytanie o informację - Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń stacjonarnych i hybrydowych, obejmująca zapewnienie miejsca realizacji szkoleń na terenie miasta Olsztyna, organizację sesji networkingowych oraz zapewnienie noclegów dla uczestników przyjeżdżających spoza Olsztyna, realizowanych na potrzeby projektu pn. „Tysiąc sto jeden kompetencji cyfrowych” realizowanego w ramach Priorytetu 01 Gospodarka, Działanie 01.06 E-usługi publiczne (schemat B), programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 (FEWM.01.06-IZ.00-0001/24)W trakcie
1116-07-2026Zapytanie ofertowe pt. Dostawa usługi wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania PDQ Deploy i PDQ Inventory na okres 12 miesięcy.O-ZP.253.127.2026Rozstrzygnięte
1210-07-2026ZAPYTANIE O INFORMCJĘ pt. Dostawa nowego pakietu biurowego Microsoft Office 2024 LTSC standard (1200 licencji) na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii w Olsztynie i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w OlsztynieW trakcie
1308-07-2026Zapytanie ofertowe - Usługa ubezpieczenia nieruchomości Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.O-ZP.253.116.2026Zakończone
1402-07-2026Zapytanie o informację - Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń stacjonarnych oraz hybrydowych w ramach projektu „Tysiąc sto jeden kompetencji cyfrowych” realizowanego w ramach Priorytetu 01 Gospodarka, Działanie 01.06 E-usługi publiczne (schemat B), programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 (FEWM.01.06-IZ.00-0001/24).O-ZP.45.25.2026W trakcie
1501-07-2026Zapytanie o informację - Dostawa pieczątek Zakończone
1630-06-2026Zapytanie ofertowe - Usługa odnowienia wsparcia technicznego producenta na poziomie STANDARD dla oprogramowania ZIMBRA Network Edition, posiadanego przez Zamawiającego.O-ZP.253.111.2026Rozstrzygnięte
1725-06-2026Zapytanie o informację - Usługa doładowania istniejącego konta Zamawiającego w serwisie OpenRouter, dostępnym pod adresem: https://openrouter.ai/, środkami przeznaczonymi do wykorzystania na dostęp do modeli językowych LLM przez API, oraz wykonanie podstawowej konfiguracji konta.W trakcie
1824-06-2026Zapytanie o informację - pt. "Realizacja usługi - naprawa instalacji grzewczej w budynku ul. Kopernika 46a w Olsztynie".O.45.17.2026W trakcie
1922-06-2026Zapytanie o informację "Kompleksowa usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji administracyjnych i pozwoleń dla zamierzenia inwestycyjnego przy ul. Kopernika 46 i 46a w Olsztynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego jako prawa opcji".O-ZP.45.22.2026Zakończone
2018-06-2026Zapytanie o informację pt. "Kompensacja mocy biernej we wskazanych obiektach Regionalnej Sieci Szerokopasmowej (RSS) Województwa Warmińsko-Mazurskiego".O-ZP.45.21.2026Zakończone
Wyświetlone 1-20 z 308 rekordów.

Szanujemy Twoją prywatność

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Zgody na przetwarzanie danych
Zamknięcie tego okna jest równoważne z akceptację wybranych zgód.

Dostosuj wygląd strony

Wybierz tryb motywu
Wybierz kolor motywu
Wybierz rozmiar tekstu
Aby lepiej dopasować rozmiar strony skorzystaj w przeglądarce z opcji powiększania za pomocą kontrolek znajdujących się w ustawieniach lub za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl − / Ctrl +.